Klubik

Nasz klubik powstał z myślą o zapewnieniu profesjonalnej opieki dla dzieci w wieku 1.5 do 3 lat. Dbamy o prawidłowy rozwój fizyczny i emocjonalny dostarczając odpowiednią ilość ruchu na świeżym powietrzu, zabaw zręcznościowych a także zbilansowany jadłospis.
Naszym celem jest to by dzieci przychodziły i wychodziły z uśmiechem na buzi a ich rodzice byli spokojni, że powierzyli swoje skarby profesjonalistom. Jednym z podstawowych naszych zadań jest usamodzielnianie dzieci w zakresie samoobsługi dnia codziennego tj. ubierania, załatwiania potrzeb fizjologicznych, jedzenia.

Poprzez gry i zabawy dzieci uczą się funkcjonowania w grupie, zawierają pierwsze przyjaźnie i odkrywają różnorodność emocji z tego wynikających. W żłobku dzieci uczą się tolerancji i szacunku dla ludzi, rzeczy, zwierząt i przyrody. Specjalnie przygotowane zajęcia pozwalają na rozwijanie mowy dziecka, poszerzania słownictwa oraz zapoznawanie dzieci z podstawowymi pojęciami ułatwiającymi zrozumienie dzieciom świata dorosłych. Wesołe ćwiczenia i zabawy pozwalają im rozwijać procesy myślowe takie jak: pamięć, uwaga, koncentracja, zajęcia ruchowe, muzyczne, plastyczne prowadzone są w formie wesołych zabaw i ćwiczeń, dzięki czemu dzieci bardzo je lubią i biorą w nich aktywny udział. Wszystko to odbywa się w sposób wykorzystujący naturalną wrażliwość i ciekawość dzieci.
Zależy nam, aby dzieci były zadowolone, szczęśliwe, uśmiechnięte i radosne. Zrobimy wszystko, aby podczas rozłąki z rodzicami maluchy czuły się u nas bezpieczny oraz kochany.

Plan dnia

06.30 – 07.45 - Schodzenie się dzieci, zabawy i zajęcia dowolne według pomysłów dzieci lub przy niewielkim udziale nauczyciela bądź opiekuna, rozmowy rodziców z opiekunami.
07.45 - 08.00 - Poranna toaleta (mycie rączek przed śniadaniem).
08.00 – 08.30 - Śniadanie, zabiegi higieniczne;
08.30 - 09.00 - Mycie zębów. Nauka korzystania z nocnika i toalety.
09.00 - 10.00 - Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu bądź na sali gimnastycznej w przedszkolu.
10.00 - 10.15 - II śniadanie, zabiegi higieniczne;
10.15 - 10.45 - Zajęcia edukacyjne z elementami zabawy w sali lub na świeżym powietrzu, realizacja zajęć programowych;
10.45 - 11.30 - Odpoczynek, muzykoterapia, bajkoterapia – wychowanie przez czytanie – zabawy o charakterze relaksacyjnym i wyciszającym; gry i zabawy tematyczne;
11.30 – 12.00 - Mycie rączek, nauka korzystania z nocnika i toalety, przygotowanie do obiadu 12.00 - 12.30 - Obiad; kształtowanie dobrych manier przy jedzeniu oraz umiejętnosci posługiwania się sztućcami, czynności higieniczne po posiłku;
12.30 - 14.30 - Leżakowanie dla dzieci korzystających z drzemki, odpoczynek, słuchanie i czytanie bajek – bajkoterapia, muzykoterapia, swobodne zabawy w kącikach tematycznych.
14.30 - 15.00 - Podwieczorek, zabiegi higieniczne;
15.00 – 17.30 – Swobodne gry i zabawy w kącikach tematycznych, pobyt na świeżym powietrzu, porządkowanie sali, rozchodzenie się dzieci do domu;


 Podane godziny zajęć są orientacyjne i mogą ulec przesunięciu.

Tabela opłat

- 700 ZŁOTY opłata miesięczna (czesne)
- 8,00 złoty dzienna stawka żywieniowa (odliczana podczas nieobecności dziecka w przedszkolu)
- opłata obowiązkowego ubezpieczenia PZU ( koszt około 30 złoty na rok szkolny)

Wyprawka

- szczoteczka plus pasta
- obuwie zmienne
- ubrania na przebranie w podpisanym woreczku
- chusteczki higieniczne w pudełku
- kocyk plus poduszka

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami!